Beyonce dhe Jay-Z me fëmijët në Kroaci me një super-jaht

Beyonce dhe Jay-Z me fëmijët në Kroaci me një super-jaht

Beyonce dhe Jay-Z po lundrojnë në det të hapur të Evropës tani – në bordin e një prej atyre mega jahteve, dhe ky duket të jetë më i mrekullueshëm nga brenda sesa nga jashtë, shkruan TMZ, transmeton Insajderi.

Jahti që po lundron në ujërat e Kroacisë, është një nga më lukzozët në botë dhe ka emrin LANA.

LANA është më e gjatë se një fushë futbolli, dhe është e mbushur me pajisje dhe shumë hapësirë për t’u për t’u çlodhur. Akomodon deri në 12 mysafirë – pa llogaritur 34 anëtarët e ekuipazhit që akomodon gjithashtu – në 8 dhoma me suitë, 7 dhoma VIP dhe një suitë master.

Ka edhe më shumë… super-jahti vjen me pishinën e tij në kuvertë, një teatër, një banjë me masazherë profesionistë, tarraca të palosshme … plus, një grumbull “lodrash”, duke përfshirë një jet ski, bordet e zgjimit, SEABOBs, pajisje peshkimi, etj.

Dhe duhet theksuar patjetër – për të marrë me qira një jaht të tillë, familjes i kushton 2 milionë dollarë java.

Më poshtë mund të ‘shëtisni’ brenda jahtit luksoz. /Insajderi.com

Fancy schmancy: The massive boat cruises off the coast of Croatia