Big Basta merr avionin dhe kthehet urgjent në Shqipëri

Big Basta merr avionin dhe kthehet urgjent në Shqipëri

Vesa Luma dhe Big Basta janë një ndër çiftet më të njohur të showbizit shqiptar, të cilët prej disa kohësh nisën jetën në Zelandën e re, së bashku me vogëlushin e tyre, Lianin.

Megjithëse Big Basta vazhdoi të qëndrojë për punë në shtetin e huaj, Vesa me të birin u kthyen në atdhe, duke numëruar ditët që reperi të kthehet sërish pranë tyre.

Gjatë intervistave Vesa ka treguar se Lianit i mungon shumë i ati, i cili sot e ka lumturuar të birin më shumë se kurrë pasi do të kthehet t’i takojë.

 

“Kush po të vjen mami?”- e pyet Vesa të birin, i cili përgjigjet menjëherë duke qeshur: “Babi”.

“Liani sot më i lumtur se kurrë.”, shkruan këngëtarja krahas videos.