Bill Cosby i burgosur për krime seksuale – fotoja e tij bën xhiron e rrjeteve

Bill Cosby i burgosur për krime seksuale – fotoja e tij bën xhiron e rrjeteve

I preferuari i Amerikës, i cili më pas u regjistrua si ngacmues seksual dhe u burgos, Bill Cosby bëri një fotografi të re burgu javën e kaluar – ku shihet me një buzëqeshje të frikshme dhe një maske rreth qafës, njofton Insajderi.

Bill Cosby grins in fresh mugshot taken at SCI Phoenix state prison, Pennsylvania.Bill Cosby grins in fresh mugshot taken at SCI Phoenix state prison, Pennsylvania.

Zyrtarët në Institucionin Korrektues Shtetëror të sigurisë maksimale në “Collegeville”. – ku super ylli i rënë 83-vjeçar po bën tre deri në 10 vjet për sulm seksual ndaj Andrea Constand – i thanë TMZ se të burgosurit bëjnë foto kohë pas kohe sepse pamja ndryshon dhe se ishte radha e Cosby për një fotografi të re.

Fotografia e sulmuesit seksual serial u shkrep më 4 shtator.

Cosby, një komedian dikur i dashur i njohur prej kohësh si “Babai i Amerikës”, u bë i famshmi i parë i dënuar për sjellje të keqe seksuale në epokën #MeToo kur ai u dënua për drogë dhe sulm seksual të një gruaje në shtëpinë e tij pranë Filadelfias në vitin 2004. /Insajderi.com

Burimi: New York Post