Billie Eillish do të lansojë këngën e saj të re “My Future” gjatë javës së ardhshme

Billie Eillish do të lansojë këngën e saj të re “My Future” gjatë javës së ardhshme

Në një postim në Instagram Billie Eillish ka treguar titullin e këngës së re që titullohet “My Future” dhe ka konfirmuar që do të lansohet javën e ardhshme.

Kjo këngë do të jetë e para, pas këngës për filmin e James Bond “No Time to Die” në muajin shkurt.

Këngëtarja ka konfirmuar që gjatë këtij viti do të punojë në albumin e ri, edhepse ajo ka paralajmëruar që janë të pakta gjasat që ky album të dalë këtë vit./Insajderi.com

View this post on Instagram

“my future” out thursday

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish) on