Blendi Fevziu publikon foto kur ishte më i ri në moshë, duket krejt ndryshe

Blendi Fevziu publikon foto kur ishte më i ri në moshë, duket krejt ndryshe

Blendi Fevziu është padyshim një ndër gazetarët politik më të njohur në Shqipëri, emisioni i së cilit ndiqet nga të gjithë.

Gjithashtu moderatori është shumë i ndjekur dhe në rrjete sociale ku ndan me ndjekësit e tij foto nga përditshmëria e tij.

Së fundmi, gazetari i njohur është bërë nostalgjik dhe ka publikuar një kolazh ku shihet duke pozuar në të njëjtin vend si para 32 viteve në 1987.

Blendi shihet shumë i ri në moshë teksa ka veshur një xhup të zi edhe xhinse, ndërkohë që në sy kanë rënë fokët e tij të gjatë dhe brun.

Ndërsa këtë foto e ka krahasuar me një imazh të shkëputur nga ditët e sotme.