Bleona Qereti rrezikon gjithçka për një foto të bukur

Bleona Qereti rrezikon gjithçka për një foto të bukur

Përveç se Bleona do të zhvishej në një vend publik për të realizuar një fotosesion, nuk është e vetmja gjë që do të bënte.

Së fundmi, ajo zgjodhi Bulevardin e Yjeve në Hollywood si destinacionin e fotove të saj, ku shfaqej me vetëm me një xhaketë të hedhur sipër dhe disa aksesorë që mbulonin modestinë e saj, njofton Insajderi.

E rruga e lagur dhe takat e saj super të larta përfunduan të mos jenë kombinim i duhur – ajo rrëshqiti, u rrëzua dhe lëndoi shputën e këmbës.

Ishte vetë këngëtarja ajo që ndau videon teksa rrëzohet në llogarinë e saj në Instagram. “Plagosje ne krye te detyres”, shkruan Bleona krah videove që tregojnë incidentin. /Insajderi.com