Bleona Qereti thotë se nuk ka ngrënë ushqim qe një javë

Bleona Qereti thotë se nuk ka ngrënë ushqim qe një javë

Ka kohë që Bleona Qereti nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Megjithatë, këngëtarja e njohur nga Shqipëria, nuk është se mungon me paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

“Unë nuk kam ngrënë që një javë por jam e fortë”, ka shkruar krahas videos të publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Ndryshe, Bleona njihet për fizikun e saj seksi dhe bukurinë natyrale