“Blindohet” Posta, reagon Policia

Policia e ka “blinduar” Postën e Kosovës. Një numër i madh policësh janë parë rreth objektit të Postës së Kosovës. Gazeta Insajderi ka kontaktuar me Policinë, por e njëjta nuk ka dhënë ende një arsye konkrete për rrethimin e këtij institucioni. “Policia e Kosovës, bazuar në detyrat dhe autorizimet e saja ligjore, ofron siguri dhe … Continue reading “Blindohet” Posta, reagon Policia