Bobby Brown flet për vdekjen tragjike të djalit të tij 28-vjeçar

Bobby Brown flet për vdekjen tragjike të djalit të tij 28-vjeçar

Bobby Brown i pikëlluar ka thyer heshtjen e tij mbi vdekjen tragjike të djalit të tij 28-vjeçar Bobby Jr të Martën.

Këngëtari 51-vjeçar u pa në portat e kompleksit të apartamenteve ku jetonte djali i tij, duke folur me detektivët ndërsa ata u shfaqën për të ekzaminuar pamjet e CCTV së bashku.

Në një deklaratë, Bobby tha: “Ju lutemi mbani familjen time në lutjet tuaja në këtë kohë. Humbja e djalit tim në këtë pikë të jetës sonë ka shkatërruar familjen time”.

“Nuk ka fjalë për të shpjeguar dhimbjen. Ne kërkojmë që të respektoni privatësinë e familjes në këtë kohë dhe nuk do të ketë komente të mëtejshme”.

Vdekja tragjike vjen pesë vjet pasi vajza e Bobby me Whitney Houston, Bobbi Kristina, vdiq pasi u gjet e pajetë në një banjë.

Kjo tragjedi imitoi me ngulm vdekjen e nënës së saj Whitney, e cila gjithashtu u gjet se ishte mbytur në një banjë të një hoteli, pasi aksidentalisht mori një mbidozë./Insajderi.com

Mirror