Brad Pitt dhe Jennifer Aniston flirtojnë në një skenë të nxehtë

Brad Pitt dhe Jennifer Aniston flirtojnë në një skenë të nxehtë

Brad Pitt dhe Jennifer Aniston janë bashkuar në një folm dhe gjërat kanë filluar të nxehen.

Dyshja që dikur kishin qenë të martuar u bënë bashkë për një lexim live të Fast Times në Ridgemont High.

Brad luajti karakterin e Brad Hamilton ndërsa Jen luajti rolin e Linda’s, vajzës me të cilin Brad është dashuruar.

Në një pjesë të këtij leximi, Bread niset për në tualet përderisa narratori që lexohen nga Morgan Freeman thotë “Brad po masturbon”.

Brad fikcional është duke fantazuar për Lindën, kur Jen lexon pjesën “Përshëndetje Brad, ti e di që unë gjithmonë kam menduar që je i lezeqëm.”

Në këtë lexim skenik kishte edhe yje të tjerë si Shia LaBeouf, Julia Roberts, Mattheë McConaughey, Jimmy Kimmel, John Legend, Henry Golding, Dane Cook dhe Sean Penn./Insajderi.com

Burimi: Mirror