Brenda ‘parajsës’ së Selena Gomez

Brenda ‘parajsës’ së Selena Gomez

Shtëpia e Selena Gomez në Studio City, ka qenë në treg për dy vjet, para se të shitej përfundimisht, mes pandemisë së Coronavirusit.

Ylli i pop-it ka shitur vilën e saj në Studio City për 2.37 milionë dollarë në Los Angeles, njofton Insajderi.

Një shtëpi me katër dhoma gjumi dhe katër tualete për secilën dhomë, mbi 3,4000 metra katrorë.

Me një pishinë, spa dhe një studio yoga, shtëpia duket si një vendi deal pushimi dhe qetësimi.

Më poshtë mund të shihni disa pamje nga shtëpia e mrekullueshme e këngëtares. /Insajderi.com

Gjëra të pasurish: Brenda ‘parajsës’ së Selena

Gjëra të pasurish: Brenda ‘parajsës’ së Selena

Gjëra të pasurish: Brenda ‘parajsës’ së Selena

Gjëra të pasurish: Brenda ‘parajsës’ së Selena

Burimi: Daily Mail