Burri nga Gllogoci thotë se e sulmoi gruaja bashkë me djem

Burri nga Gllogoci thotë se e sulmoi gruaja bashkë me djem

Në një zënkë familjare që ende nuk dihen motivet e saj, dy djem bashkë me nënën e tyre kanë sulmuar fizikisht babanë.

Madje njëri nga djemtë është ende i mitur, njofton Insajderi.

Rastin ka ndodhur ditën e djeshme, e diel, rreth orës 12:00.

Personi nga Gllogoci raporti në polici se “është sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër kosovare dhe dy djemtë e tij meshkuj kosovarë, njëri nga ta i mitur”.

Megjithatë, në raport thuhet se nuk ka pasur të lënduar, por me vendim të prokurorit, pas intervistimit, dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

“Ndërsa e dyshuara lirohet në procedurë të rregullt”./Insajderi.com