Buta: Eminemi është bërllog – sulmohet nga reperi i ri shqiptar

Buta: Eminemi është bërllog – sulmohet nga reperi i ri shqiptar

Buta kohë më parë kishte qenë i ftuar në një show, ku kishte dhenë intervistë dhe të njëjtën kohë ishte sfiduar edhe me ‘Frestylee’.

Ajo që kishte marrë më së shumti vëmendje kishte qenë përshtypja e tij për reperin shumë të famshëm botëror Eminem.

Buta e kishte cilësuar ndër të tjera edhe si ‘Bërllog’ Eminemin, e kjo si duket nuk ju ka pëlqyere fansave të Eminemit.

View this post on Instagram

🖤;

A post shared by 🧡 (@lyricssxeditt) on

Një tjetër reper i ri shqiptar Leart Blakaj, i ndikuar nga gjykimi i Butes për Eminemin, i ka bërë një ‘diss’ Butës në projektin e tij të fundit, duke e gjykuar mënyrën se si Buta këndon.

Për më shumë dëgjojeni ‘dissin’ drejtuar Butës: