Butrint Imeri uron prindërit për përvjetorin e martesës

Butrint Imeri uron prindërit për përvjetorin e martesës

Prindërit e Butrint Imerit sot festojnë përvjetorin e martesës së tyre.

Çifti, që sollën në jetë një djalë të talentuar e pas së cilit vajzat “shkrihen”, kanë 31 vite të martuar, njofton Insajderi.

E nuk kishte si të mungonte një urim nga Butrinti.

Ai uroi prindërit duke ndarë disa fotografi të tyre që duken shumë të buzëqeshur pranë njëri tjetrit.

“Urime 31 vjetori i martesës, nënë dhe baba”, ka shkruar këngëtari në dy imazhet e postuara./Insajderi.com