fbpx

Canolli fiton dhe vendos rekord (FOTO)

Canolli fiton dhe vendos rekord (FOTO)

Gara e dytë e disiplinës malore në Kampionatin e Kosovës në automobilizëm ka kaluar në shenjë të fitores së Bardhyl Canollit, i cili duke arritur kohën prej 03:03.924 jo vetëm që doli i pari, por shënoi edhe rekord të shtegut, duke e përmirësuar për 01.30 sekonda.Rezultatet, tabelat, detalet i gjeni ne Insporti.com