Capital T do t`i paguajë të gjitha shpenzimet për funeralin e kamarierit që u vra në Velipojë

Capital T do t`i paguajë të gjitha shpenzimet për funeralin e kamarierit që u vra në Velipojë

Reperi i njohur shqiptar, Capital T, do t’i paguajë të gjitha shpenzimet financiare për funeralin e kamarierit që mbeti i vrarë mbrëmë në Velipojë, njofton Insajderi.

Një postim në Instagram bëri që Capital T të merr iniciativën dhe të ofrojë të paguajë të gjitha shpenzimet e familjes për funeralin e të ndjerit, pasi që nëna e tij nuk do të mund të përballonte koston e shpenzimeve.

“Unë jam gati t`i kryej të gjitha ritualet nëse ka nevojë vetëm të më shkruaj dikush nga familjarët në mesazhe”, shkroi Capital T i gatshëm t`i mbuloj të gjitha harxhimet e funeralit.

Ndërsa më vonë ai ka kontaktuar me një fqinje të familjes për të filluar me ndihmën për varrimin e Myzeremit i cili vdiq në ditën e parë të punës. /Insajderi.com