Capital T nuk respekton distancën sociale përderisa pozon i rrethuar nga vajzat

Capital T nuk respekton distancën sociale përderisa pozon i rrethuar nga vajzat

Një prej reperëve të preferuar nga estrada shqiptare, Capital T ka postuar një foto ku ankohet se e ka të vështirë të mbajë distancën, përderisa shihet i rrethuar nga vajzat.

Sipas shënimit në foto, këngëtari mendohet të jetë në Brazil, duke punuar në ndonjë videoklip të ri, raporton Insajderi.

“Ku me majt distancë, hajt”, shkruan Capital T, në foton ku duket sikur ‘playboy’, mirëpo nuk ka zbuluar ndonjë detaj, nëse do të shohim së shpejti ndonjë projekt të ri.

View this post on Instagram

Ku me majt distance hajt 😝🍫🇧🇷🍹

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Urojmë që reperi të mos pësojë prej mosdistancës sociale dhe të rikthehet me ndonjë këngë të re, sepse kënga e fundit e fundit e tij “C’est La Vie” ka mbledhur 3 milion klikime./Insajderi.com