A do ta lë Capital T muzikën? – flet këngëtari

A do ta lë Capital T muzikën? – flet këngëtari

Këngëtari i remake-it ‘200 ditë’, Capital T, është njëri ndër rep artistët më të përfolur në estradën shqipare.

Reperi shquhet për një karrierë të gjatë në industrinë muzikore, dhe nuk i dihet nëse ndonjëherë ka vendosur të heqë dorë prej saj.

Një person në Instagram e ka pyetur ‘ A ke menu naj her me lon muziken?’.

Ndërsa ai u përgjigj se ‘shpesh her’ e ka menduar këtë gjë, po se a do ta lë apo jo, mbetet të shihet në vazhdim.