Cardi B mëson se çfarë do të thotë emri i saj në shqip nga menaxheri shqiptar

Cardi B mëson se çfarë do të thotë emri i saj në shqip nga menaxheri shqiptar

Reperja me famë botërore është një nga këngëtaret  më të dëgjuara në mbarë botën.

Së fundmi ajo është takuar me menaxherin shqiptar Drin Zetriqi dhe nuk ka  ngurruar  të përshëndes të gjithë shqiptarët.

Drini ka publikuar një video në ‘Instastory’ ku shihet me reperen e cila ka shkrirë së qeshuri gjithë fansat teksa ka zbuluar  kuptimin e emrit të saj në gjuhën shqipe.

“Jam këtu me shqiptarin..Po prit. A nuk është kuptimi i emrit tim në shqip k**”, ka thënë ajo teksa menaxheri shiptar ja ka pohuar këtë fakt duke shkaktuar të qeshura.