Cavani barazon rezultatin në finalen e Europa League ndaj Villarrealit

Cavani barazon rezultatin në finalen e Europa League ndaj Villarrealit

Manchester United ka arritur të barazoj shifrat kundër Villarrealit, në sfidën finale në Europa League, pasi në minutën e 55-të golin e barazimit e shënoj Edinson Cavani pasi përfitoj nga topi i devijuar dhe pati portën pothuajse të zbrazët, njofton Insajderi.

U desh ndërhyrja e sistemit “VAR” për të parë nëse goli ishte i rregullt apo jo.

Minutat në vazhdim pritet të sjellin spektakël pasi të dyja skuadrat janë duke sulmuar vazhdimisht njëra-tjetrën. /Insajderi.com