“Çdo herë befasohem nga ky njeri i pashëm”, Ardiana Matoshi dedikim romantik për të dashurin

“Çdo herë befasohem nga ky njeri i pashëm”, Ardiana Matoshi dedikim romantik për të dashurin

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi dhe Keit tashmë kanë filluar tashmë pushimet.

Ata zgjedhur bregdetin shqiptar, për tu larguar nga përditshmja e tyre e angazhuar me punë.

Ardianë përmes postimeve në Instagram është duke treguar së po kënaqët në shoqërinë e të dashurit të saj.

 

E veshur me një kostum veror të bardhë dhe me flokët e lëshuara lirshëm, 41-vjeçarja dukej më në formë se asnjëherë tjetër.

Ajo në fotografitë e postuar ka vendosur një mbishkrim romantik për të Keit, ku e ka falënderuar për kujdesin dhe dashurinë ndaj saj.

 

“Çdo herë duke u habitur nga ky njeri i pashëm. I uroj çdo femre në këtë botë një burrë që trajton një grua si ai. Me të vërtetë një bekim nga Zoti! PS: Për të gjithë urrejtësit kini kujdes, po urreni një dhuratë nga Zoti”, kanë qenë fjalët e aktores dhe deputetes së njohur në mbishkrimin e fotografive.

 

 

Adriana dhe Keith përndryshe ka disa muaj që ata janë bashkë, pavarësisht që lidhja e tyre u paragjykua në fillime të saj/Insajderi.com