“Çfarë huqje!” – gafa e sezonit në futbollin anglez [video]

“Çfarë huqje!” – gafa e sezonit në futbollin anglez [video]

Gafa e javës – e ndoshta edhe e sezonit – ka ndodhur sot në një ndeshje të kategorisë së dytë angleze, ndërmjet Cardiff Cityt dhe Brentfordit.

Futbollistët e Brentford humbën një mundësi të sigurt për gol, kur me portën bosh nuk arritën të shënonin, shkruan Insajderi.

Huqja e futbollistëve të Brentford po kthehet në senzacion të rrjeteve sociale. /Insajderi.com