Challandes flet për punën e skautëve të klubeve në kohë pandemie

Challandes flet për punën e skautëve të klubeve në kohë pandemie

Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes ishte i ftuar në emisionin “Sport Premiere”.

Tekniku zviceran foli për situatën e rekrutëve dhe skautëve të klubeve në kohë të pandemisë.

Lexoni më shumë në Insporti