Chelsea e Bayern pas portierit gjerman

Chelsea e Bayern pas portierit gjerman

Chelsea ka filluar të interesohet për portierin e Barcelonës Marc-Andre ter Stegen, shkruan Xadena Ser, njofton Insajderi.

Gjithashtu njoftohet se për Ter Stegen është i interesuar edhe klubi bavarez.

Bayern Munich e dëshiron përfaqësuesin gjerman në skuadër.

Interesimi i klubeve për Ter Segen është rritur tash kur fundi i kontratës së tij me Barcelonën po afron dhe ende nuk ka nënshkrim të një kontrate të re.