Chrissy Teigen kthehet në mediat sociale pas vdekjes tragjike të djalit

Chrissy Teigen kthehet në mediat sociale pas vdekjes tragjike të djalit

Të shtunën, modelja 34 vjeçare dhe moderatorja Chrissy Teigen komentoi në një postim në Instagram të shprënndarë nga një llogari e quajtur Betches Media e cila ndan material me përmbajtje komike.

Një postim në lidhje me trajtimet bukurisë mes pandemisë së vazhdueshme i solli një buzëqeshje modeles,pas lajmit tragjik se djali i saj i vogël, i quajtur Jack, kishte vdekur në fund të muajit të kaluar.

Postimi ishte një ri-postim i një cicërimë në të cilën lexohej: “Sapo prenotova një takim për depilimin e vetullave dhe jam i ngazëllyer që do të vië një maskë kështu që nuk duhet të dëgjoj, a doni t’i depiloni mustaqet gjithashtu? ”

Duke vlerësuar humorin, Chrissy komentoi: “Më në fund, më bëtë të qesh. Faleminderit.”

Komenti nxiti mesazhe mbështetje për Chrissy, me shumë komentues që shprehën dhembshuri për tragjedinë e saj familjare.

Një ndjekës komentoi në përgjigje: “Ne të duam shumë, Chrissy”

Ndërsa një tjetër shkruante: “ju dërgojmë shumë dashuri”.

Menagjuesi i llogarisë Betches shkroi: “është një nder dhe një privilegj” së bashku me një emoji zemër të kuqe./Insajderi.com