Çifti bie nga ballkoni derisa bënte seks, burri merr lëndime të rënda

Çifti bie nga ballkoni derisa bënte seks, burri merr lëndime të rënda

Një burrë ndodhet në gjendje kritike për jetën pasi shembjes së një ballkoni ndërsa po bënte seks në një shtëpi pushimesh në Francë.

Britaniku 30-vjeçar, i cili nuk është identifikuar, mori plagë të rënda pasi ra me kokë në beton në Le Cannet, afër Kanës.

Partnerja e tij kanadeze, 28-vjeç tha se burri u ra pas shembjes së ballkonit të apartamentit. Ajo pësoi dëmtime të lehta.

“Ballkoni u shemb ndërsa çifti bënte dashuri,”-tha një  burim për Daily Mail.

“Pjesë të mëdha betoni i ranë sipër çiftit pas rrëzimit në tokë. Ata po bënin dashuri në qiell të hapur dhe ranë nga 3.5 metra lartësi.”