Çifti i njohur i aktorëve bëhen prindër për herë të parë

Çifti i njohur i aktorëve bëhen prindër për herë të parë

Brant dhe Kim Daugherty janë bërë me djalë.

Çifti i aktorëve mirëpritën në jetë fëmijën e tyre të parë dhe lajmin e ndanë në Instagram. Vogëlushi quhet Wilder David Daugherty, njofton Insajderi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Brant Daugherty (@brantdaugherty)

Bashkëshortët që u martuan në qershor të vitit 2019, folën për revistën “People” duke ndarë detaje të shtatzënisë. Kim vuante nga preklampsia, dhe kaloi 30 orë në lindje që rezultoi në prerje cezariane, njofton Insajderi.

“Është një ndjenjë magjike duke ditur që ne kemi krijuar një jetë. Kemi rënë në dashuri me të. Ai është më i miri”, thanë çifti për revistën. /Insajderi.com