Çifti i njohur i shoubizit i jep fund lidhjes

Çifti i njohur i shoubizit i jep fund lidhjes

Çdo gjë ka marrë fund për Larsa Pippen dhe Malik Beasley.

Larsa Pippen, Malik Beasley Drama: Everything We Know

Sipas “Page Six”, çifti janë ndarë pas katër muajsh që kur u panë për herë të parë si çift, njofton Insajderi.

“Larsa po merr veten nga një muskul i këputur në këmbë  dhe po vazhdon punën e saj”, tha një burim për median.

Burimi gjithashtu shtoi se ata të dy e kaluan bashkë ditën e Shën Valentinit dhe komunikojnë ende mirëpo nuk janë më një çift.

Çifti u bënë bashkë në kohën kur Beasley po divorcohej nga gruaja e tij, Montana Yao.

Në anën tjetër, Larsa gjithnjë ka këmbëngulur se ata të dy u bënë bashkë, kur Beasley ishte ndarë nga bashkëshortja. /Insajderi.com