Çifti i njohur kalojnë pushimet në resortin luksoz – Kaq kushton një natë

Çifti i njohur kalojnë pushimet në resortin luksoz – Kaq kushton një natë

Ditë më parë është bërë  e ditur se trashëgimtarja e ‘Top Channel’ ka zgjedhur ishujt Maldive për të kaluar kohë së bashku me familjen.

Sara Hoxha së bashku me bashkëshortin Ledion Liço dhe vogëlushin London po pushojnë në resortin luksoz që ofron një pamje të mahnitshme.

“Tipike për nje arratisje romantike”, përkshruhen ky resort në faqen zyrtare të tij e ndër të tjera thuhet se në këtë vend kanë kaluar pushimet edhe Princi William me Dukeshën e Cambridge Kate Middleton.