Çifti shqiptar mirëpresin në jetë fëmijën e dytë – emrin e foshnjës e zgjodhi vëllai

Çifti shqiptar mirëpresin në jetë fëmijën e dytë – emrin e foshnjës e zgjodhi vëllai

Këtë fund vit, çifti i aktorëve shqiptar, Edona Reshitaj dhe Besart Sllamniku mirëpritën në jetë fëmijën e tyre të dytë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edona Reshitaj (@edonareshitaj)

Foshnja e gjinisë femër, erdhi në jetë me datë 22 dhjetor, por sot Sllamniku ndau lajmin e bukur në profilin e tij në Facebook.

Të porsalindurës ia lanë emrin Hanë, sepse kështu e kishte thirrur vëllai i saj Duka sa ishte ende në barkun e nënës.

“Per Festat e Fundvitit, Dukës i erdhi dhurate e motra, te cilen e therriste Hanë, sa ishte ende n’barkun e nanës. E vogla Hanë, mua dhe Edonen na beri prinder per here te dyte, me 22.12.2020”, shkroi aktori në postimin e tij krahas një fotoje që paraqiste Dukën afër motrës së tij të vogël. /Insajderi.com