Cila është e ardhmja e Xhakës e Mustafit, pas largimit të Wengerit?

Cila është e ardhmja e Xhakës e Mustafit, pas largimit të Wengerit?

Kur trajneri francez i Arsenalit Arsene Wenger bëri të ditur se do të largohet nga klubi londinez, të gjithë e kishin të qartë se me largimin e tij do të përfundojë një epokë e tërë në këtë klub.

Po ashtu është e lehtë të parashihet se kushdo që vjen në postin e trajnerit, do të bëjë edhe ndryshime në ekip dhe do të sjellë lojtarë të rinj.

Kështu kanë nisur edhe spekulimet rreth të ardhmes së Granit Xhakës  dhe Shkodran Mustafit në klubin e tyre.

Lexoni pohimin e Mirror për të ardhmen e Xhakës dhe Mustafit.