Pensionohet Julio Cesar...

28.11.2017 23:54

City dhe United në garë për mbrojtësin e La Ligës

29.11.2017 08:33
City dhe United në garë për mbrojtësin e La Ligës

Manchester City dhe Manchester United janë duke e mbikëqyrur progresin e mbrojtësit të Sevillës, Clement Lenglet, sipas Daily Mail.

Mbrojtësi 22-vjeçar është bërë hero i Sevillës dhe mund të luajë si qendërmbrojtës dhe mbrojtës i krahut të majtë.

Kontrata e francezit me Sevillën skadon në vitin 2021, ndërsa klauzola e lirimit të tij është 31 milionë euro. /Express/

Pensionohet Julio Cesar

28.11.2017 23:54

Sneijder ndërron skuadër

29.11.2017 09:33