City sot mund të arrijë diçka të jashtëzakonshme

City sot mund të arrijë diçka të jashtëzakonshme

Nëse dëshironi të shikoni takimin ndërmjet Manchester Cityt dhe Evertonit, atëherë duhet të lexoni statistikat e prezantuara më poshtë, për ta ditur rëndësinë e kësaj sfide për liderin e tabelës në Premier Ligë.

Manchester City sot do të takohet me Evertonin dh ekipi i Pep Guardiolas, duke qenë favorit i madh për titull në Angli, tashmë duket se është vënë në ndjekje të rekordeve më shumë sesa në sigurim të pikëve të nevojshme për tu shpallur kampion.

Artkullin e plotë, mund ta lexoni në Insporti.