Conor McGregor – Khabib Nurmagomedov, zhvillimi i fundit

Conor McGregor – Khabib Nurmagomedov, zhvillimi i fundit

Conor McGregor e ka sulmuar sërish rivalin e madh Khabib Nurmagomedov duke e quajtur një mi të vogël dhe e ka paralajmëruar që do të vijë për t’u hakmarrë për humbjen.vazhdo në Insporti.com.