Dafina Zeqiri ironizon me Rinën, “Kush është mami”?

Dafina Zeqiri ironizon me Rinën, “Kush është mami”?

Dafina Zeqiri njihet për hitet e shumta dhe për stilin e saj të veçantë, ajo së fundmi ka realizuar një numër të madh projektesh të cilat po i pëlqehen mjaftë shumë.

Ditë më parë Dafina ishte e ftuar së bashku me reperin Lumi B në një emision veror, në njërin nga televizionet e vendit.

Dafina dhe Lumi ndër të tjera morën pjesë në lojën e vizatimit, ku duhej të qëllonin se çfarë këngë është shkruar në letër, me anë të vizatimit.

Në momentin kur Dafinës i bie të ilustroj këngën e “NRG Band – Rina” ajo vizatoi një grua me bark të fryerë duke pyetur kush është  “Nooona”?

Dhe një tjetër vajzë shumë të vogël duke thënë unë jam “Mami “.

Pasi pyetet Dafina se çfarë donte të thoshte me këtë vizatim, ajo u përgjigj ” unë jam artiste, e gjuaj shumë larg”

Vërehet qartë se Dafina përmes vizatimit ironizon me thënien e Rinës “unë jam mami”./Insajderi.com