Dafina Zeqiri me pushime në Maldive, pozon gjysmë nudo

Dafina Zeqiri me pushime në Maldive, pozon gjysmë nudo

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri së fundmi ka pranuar kritika se ka performuar me të brendshme në një koncert.

Pavarësisht kësaj ajo ndihet mirë me veprimet që bën dhe së fundmi ka ‘goditur’ sërish me një fotografi.

Ajo ka pozuar e zhveshur në pjesën e sipërme derisa gjoksin shihet duke e mbajtur me dorë.

Dafina ndodhet në Maldive, atje ku po i shijon në maksimum pushimet.

View this post on Instagram

Ass fat, beli holl, coca cola

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on