Dafina Zeqiri ndanë pamje me të dashurin e saj

Dafina Zeqiri ndanë pamje me të dashurin e saj

Çifti i njohur i estradës shqiptare, Dafina Zeqiri dhe DJ Geek, shpesh shihen të lumtur në publik.

Kështu u shfaqën edhe në disa pamje të reja në rrjetin social Instagram, të publikuara nga vetë Dafina.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun kishte ofruar njëherë pamje nga vetja, ku pastaj i afrohet i dashuri i saj.

Ata u mbuluan me përqafime ku Dj Geek, nuk la pa e shkëmbyer edhe nje puthje me këngëtaren.

Këto nuk jane imazhe të rralla nga çifti, ata gjithmonë janë mjaft aktiv duke ju sjellur fansav postime të ndryshme.

Ndërkohë, çifti u ribashkuan gjatë këtij viti , pasi kishin disa muaj që kanë qenë të ndarë.\Insajderi.com