Dafina Zeqiri shkëlqen me fustan të bardhë

Dafina Zeqiri shkëlqen me fustan të bardhë

Është një ndër femrat më të komentuata të momentit, Dafina Zeqiri po korr suksese me hitet që i ka sjellë kohëve të fundit.

Dafina  njihet për një stil të veçant dhe  për guximin që merr për ndryshime në dukjen e saj, shkruan Insajderi.

Ajo së fundmi shfaqet në disa foto me një stil më ndryshe, ajo ka veshur një fustan të bardhë të dizajneres së njohur Drenusha Xharra, e cila duket elegante dhe po shkëlqen e tëra.