Dafina Zeqiri sjellë videoklipin më të ri “La Reina”

Dafina Zeqiri sjellë videoklipin më të ri “La Reina”

Këngëtarja, Dafina Zeqiri sapo ka lanësuar këngën e saj më të re të titulluar “La Reina”.

Në këtë video klip Dafina duket ekstravagante dhe si zakonisht me një pamje mahnitëse, shkruan Gazeta Insajderi.

Për këtë këngën dhe videoklip Dafina ka bashkëpunaur me një numër të madh njerëzish, ku regjisore e këtij spoti ka qenë Dina Morina ndërsa tekstin e këngës e ka shkruar Arijanit Palak dhe Will Rodriguez.

Dafina kohën e fundit ka sjellë disa këngë të reja ku disa prej tyre i ka pas edhe bashkëpunime

Më poshtë mund të shihni kripin më të ri nga Dafina Zeqiri. /Insajderi.com