Dalin pamje të reja nga përleshja mes Fenerbahce dhe Besiktas

Dalin pamje të reja nga përleshja mes Fenerbahce dhe Besiktas

Ndeshja gjysmëfinale e Kupës së Turqisë mes Fenerbahce dhe Besiktas ka përfunduar me dhunë…

Ndërkaq, Lufta për titullin e kampionit të Turqisë ka filluar të behët e dhunshme pas që 4 klube nga Stambolli po luftojnë drejtëpërdrejtë për titullin e kampionit.

Dallimi mes vendin të parë dhe të katërt është 3 pikë kur kanë mbetur vetëm 5 xhiro deri në fund.

Lexoni lajmin e plotë duke klikuar KËTU

Dalin pamje të reja nga përleshja mes Fenerbahce dhe Besiktas