Dalin pamjet e para të klipit të Elvana Gjatës me Ardian Bujupin

Dalin pamjet e para të klipit të Elvana Gjatës me Ardian Bujupin

Para pak ditësh, Prive ju njoftoi se Elvana Gjata dhe Ardian Bujupi, po sjellin këngë bashkë.

Dyshja kanë publikuar tashmë pamjet e para të videoklipit dhe kanë njoftuar se projekti del nesër vonë në platformën Spotify dhe YouTube.

Ky është dueti i parë mes këtyre artistëve.

Kujtojmë që Elvana në fillim të këtij muaji solli bashkëpunim me Capital T, i cili ka arritur miliona klikime dhe u mirëprit shumë mirë nga publiku.

 

View this post on Instagram

 

Tomorrow 23:59 “Meine Liebe” ?? out on @spotify @youtube #rahat

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on