Dallgë të fuqishme në Ulqin

Dallgë të fuqishme në Ulqin

Shqipëria dhe Mali i Zi janë përfshirë nga moti i ligë. Si pasojë e kësaj nga stuhitë janë prekur zonat bregdetare të cilat kanë shumë turistë.

Në rrjetin social Facebook, është publikuar një video që paraqet dallgët e mëdha në plazhin e Ulqinit.

Aty shihen edhe disa pushues të cilët qëndrojë përballë dallgëve.

Shihni videon më poshtë./ Insajderi.com

Pamje nga Uqlini sot ?????

Gepostet von Meteo Ballkan am Sonntag, 28. Juli 2019