Daut Haradinaj publikon video nga koha e luftës

Daut Haradinaj publikon video nga koha e luftës

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, ka publikuar një video të rrallë dhe të paparë deri më sot nga koha e luftës, njofton Insajderi.

Në vido incizimin që Haradinaj ka publikuar dëgjohen dhe shihen duke kënduar Shaqë Avdija, Shkëlzen Haradinaj, Fatmir Nimanaj dhe Luan Nimanaj.

Në këtë video incizim kënga që këndohet nga dëshmorët e lartcekur është këngë me motive patriotike./Insajderi.com