Dëgjoni bashkëpunimin e parë të Taynas me Florin

Dëgjoni bashkëpunimin e parë të Taynas me Florin
Burimi i fotografisë: SS: Friends Entertainment/ Youtube

Bashkëpunimi më i përfolur i muajve të fundit është ai mes Florit dhe Taynas, njofton Insajderi.

Kënga po pritej që nga muajt e fundit të vitit 2020, kur menaxheri i Taynas, Rinor Hykolli kishte konfirmuar se njeë këngë mes artistëve do të vinte shpejt.

Fillimisht u mendua që lansimi po rezervohej për ditën e Shën Valentinit, por dyshja e artistëve zgodhën që kënga të lansohej sot, në 13 vjetorin e shpalljes së pavarësisë së Kosovës.

Kënga me titull “Magdalena” është realizuar edhe me videoklip dhe ju mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al