Deklarata e Cavanit pas zënkës me Messin

Deklarata e Cavanit pas zënkës me Messin

Edinson Cavani dhe Lionel Messi patën një zënkë verbale në takimin miqësor ndërmjet dy përfaqësuesve të tyre në Izrael., më shumë në Insporti.