Deputetja e AAK-së rezulton pozitiv me coronavirus

Deputetja e AAK-së ka rezultuar pozitiv me coronavirus

Deputetja e AAK-së rezulton pozitiv me coronavirus

Deputetja e AAK-së, Albana Reshitaj, ka rezultuar pozitiv me coronavirus.

Këtë e ka konfirmuar në një postim në Facebook ku ka thënë se është infektuar nga COVID-19, njofton Insajderi.

“Pas seancës së ditës së premte, konkretisht prej të shtunës së këtij vikendi kanë filluar të më shfaqen disa simptoma që lidhen me infeksionin me COVID-19 dhe pastaj iu kam nënshtruar testit ku kam rezultuar pozitiv”, ka shkruar ndër tjerash.

Shumë deputetë të Koosvës kanë rezultuar pozitivë me Coronavirus.

Sot përpos Reshitajt edhe deputeti, Abelard Tahiri ka rezultuar i infektuar me virus COVID-19. /Insajderi.com/