Derbi në Podujevë, lideri i Superligës e pret Gjilanin

Derbi në Podujevë, lideri i Superligës e pret Gjilanin

IPKO Superliga e Kosovës sot vazhdon me ndeshjet e javës së 29-të dhe pritet të jenë tejet interesante.

Vëmendja do të jetë në Podujevë, pasi sot Llapi zhvillon derbin me skuadrën kampione Drita.

Skuadra e Tahir Batatinës është në top formë dhe që nga kthimi i tij në pozitën e trajnerit, ka një bilanc fantastik me të gjitha ndeshjet fitore, më shumë në Insporti.com.