Devon Aoki është ikona e viteve 2000, veshjet e së cilës mund të përdorni si inspirim

Devon Aoki është ikona e viteve 2000, veshjet e së cilës mund të përdorni si inspirim

Model dhe aktorja Devon Aoki është një nga fytyrat që u bënë ikona të fillimit të mileniumit të ri.

Modelja amerikano-japoneze ishte pothuajse në të gjitha sfilatat e shtëpive të Balenciaga, Versace, Loewe ose Givenchy.

Ajo poashtu e tregoi veten në aktrim në skena që vazhdojmë të mbajmë mend si Fast&Furios.

Stili i saj pafundësisht është i inspiruar nga zeitgeist i viteve 2000, me funda të shkurtë denim, bluza të shkurtëra rozë, pantallona me bel të ulët dhe shumë shkëlqim./Insajderi.com