Dhunë në familje, burri rrah gruan

Dhunë në familje, burri rrah gruan

Është arrestuar një person pasi që për shkak të një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht bashkëshorten. Rasti ka ndodhur në mëngjesin e së hënës në Prishtinë, raporton Policia e Kosovës.

Sipas policisë, viktima ka pësuar lëndime dhe është dërguar për tretmanë mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt