fbpx

Dhunë në familje – djali bënë babain për spital

Dhunë në familje – djali bënë babain për spital

Është arrestuar një person i dyshuar pasi ka sulmuar fizikisht babanë e tij. Rasti ka ndodhur në qytetin e Podujevës gajtë ditës së djeshme rreth orës 11:55.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur pas një mosmarrëveshje në mes të birit dhe babait, raporton Insajderi.

Gjithashtu policia ka njoftuar se viktima ka refuzuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervsitimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Insajderi.com